S cenou nedělám tajnosti

První konzultace je u mě zdarma. Jakmile budu mít dost informací, vrhnu se na stanovení ceny. Do mailu vám zašlu nabídku obsahující několik cenových variant. Na vás už bude jen vybrat, která nabídka bude sedět vašim představám i rozpočtu.

webem je to jako s autem. Můžete do něj investovat pět tisíc i milion

Co slíbím, to platí

Má hodinová sazba je 900 Kč/hod (od 1. 3. 2020 to bude 1200 Kč/hod). Na čem se spolu domluvíme, to beru vážně. Nemusíte se bát, že si pro vás během naší spolupráce připravím „překvapení“ v podobě zvýšení ceny. Jediný, kdo tu může hýbat s cenou, jste totiž vy.

Ať už si budeme posílat maily nebo povídat osobně, probereme, jak by měl váš web vypadat a co by měl splňovat. Ráda vám vše vysvětlím, poradím a nasměruju tak, aby web splnil vaše očekávání.

Pokud budete chtít určité kroky, na kterých ještě nepracuji, vypustit, nedělá mi problém se vám přizpůsobit. Stejně tak můžeme rozpočet a objem práce navýšit či práci a tím pádem i cenu rozdělit.

Jaký bude výsledek?

  • Váš web vás bude reprezentovat. Bude váš a budete na něj rádi posílat potenciální zákazníky.
  • Nenechám vás lámat si hlavu s obsahem webu. Pomohu vám ho vymyslet a někdy ho za vás i napíšu.
  • Web bude responzivní.
  • Bude nastavena základní optimalizace, vyplněné popisky pro SEO a sociální sítě.
  • Web bude nabíhat do 5s.
  • Svůj web budete umět používat, protože vás to naučím.
  • Budete jej spravovat skrze administrační systém, který umí používat i většina specialistů na online marketing se zaměřením na weby a často i copywriteři.
  • Všechny podklady budete mít přehledně ve své složce, včetně toho, co jsme si ujednali.
  • Vzhled webu bude odpovídat vašim představám i aktuálním požadavkům.

Chcete znát cenu vašeho webu? Napište mi

Ještě by vás mohlo zajímat…

Kolik stojí první konzultace?

Naše první konzultace vás kromě vašeho času nebude stát nic. Vytvořím vám kalkulaci a vy se rozhodnete, co dál.

Jak zjistíme, že si budeme rozumět?

Během úvodní schůzky se já seznámím s vaším projektem a vy s mým přístupem k práci. Můžete se mě zeptat naprosto na cokoliv, a zjistit tak, jestli si budeme rozumět.

Akceptace

Po předání webu máte určitou dobu na vysledování případných nedostatků, které v rámci ceny opravím a doladím. 

Co když to neklapne?

Dělám vše pro to, aby všechno klapalo, jak má. Pokud se však naše cesty přesto rozejdou, připravím vám veškeré soubory, sepíšu dokumentaci, vystavím fakturu na dosud provedenou práci a nabídnu pomoc mému nástupci. Neztratíte čas ani peníze.

Žádné skryté poplatky

Možná zním jako banka, ale bývá běžné, že si vývojáři klientův web drží u sebe za další a další poplatky a při jeho převodu chtějí neúměrně vysokou částku. U mě je váš web celý váš a webhosting i doména jsou registrované na vaše jméno.

Kolik u mě běžně stojí web?

Já vím, že vás to zajímá. Částka, kterou si účtuju za průměrný web je 15 000 Kč. Cenová relace se ale odvíjí od vašich potřeb. Úplný webový základ vyjde na 8 000 Kč a pod tuto částku se dostaneme pouze v případě, že si sami vyberete šablonu a já vám pomohu s její instalací a instalací WordPressu.

Jak platíte?

Platby za web rozdělíme do několika menších, podle vzájemné domluvy. První zálohu očekávám po té, co spolu probereme a schválíme koncepci vašeho nového webu. Běžně pak fakturuji vytvoření webové strategie a grafický návrh a poslední částku doplatíte těsně před předáním hotového webu.

Záruky a podmínky