Napište mi

Písek

Nacházím se v Jižních Čechách, bohužel za vámi nemohu cestovat do jiných měst. Nicméně věřím, že (online) telefonátem vyřešíme cokoliv.

ahoj@baravlaskova.cz

Nejideálnější cesta, jak mě kontaktovat - napište mi e-mail nebo zprávu na messengeru. Odpovídám prakticky ihned, jak si zprávu přečtu.

Telefon

Telefon si nechám pro sebe. Číslo vám na sebe ráda dám, jakmile začneme spolupracovat. Je pro mě ale důležité, když se mohu soustředit na práci.

Jako fyzickou osobu mě do Živnostenského rejstříku zapsali 6. 5. 2016 ve Vimperku. pod identifikačním číslem 05062349. Nejsem plátce DPH.

Chechtáčky za fakturky mi můžete posílat na účet 1771609038/3030, vedený u banky, kterou můžete mít rádi.

Než mi napíšete

Umíte si v mém portofoliu představit svůj web?
K tomu, aby vše klapalo si musíme rozumět i vizuálně. Proto se podívejte do mého portfolia nebo na můj Pinterest, jestli je vám to, co tam vidíte blízké.

Jste časově připraveni na oboustrannou spolupráci?
Zvažte kolik času na web máte i vy. Pokud chcete dobrý web, musíte do něj investovat i nemalé množství svého času – především s vysvětlením toho, co děláte.

Máte alespoň dva měsíce čas?
Nemám recept na zázraky přes noc. Pokud na web opravdu spěcháte, zkuste si ho naklikat třeba u Solidpixels. S tím vám mohu pomoci, ale takhle na rychlo vám neporadím, co na webu mít. Mám s nimi dobré zkušenosti a také vám následně mohu pomoci web dotvořit jako bych jej dělala od počátku.