Nejnovější

Webové stránky

IoT Startup

Hexio.io

Pro Hexio jsem vytvořila kompletní webové stránky podle dodaného obsahu a struktury . Pro správu webu slouží redakční systém WordPress a pro snazší používání a editaci byl nasazen vizuální editor Divi.

Web obsahuje základní SEO i nastavení pro sociální sítě, je zabezpečený a samozřejmě responzivní. Ilustrace jsou vloženy jako SVG, a mají proto nižší datovou náročnost. Vše je připraveno pro další optimalizaci a marketingové aktivity.

Součástí návrhu webu bylo také nakreslení kolem 10 ilustrací a jedné celostránkové infografiky zobrazující proces zpracování dat.

www.hexio.io

Marketingová specialistka

Jana Šmerdová

Jana přišla s požadavkem na jednoduchý web na místo současné jednoduché vizitky.

Součástí mé práce bylo web navrhnout podle požadavků, zvolit vhodný styl, doplňkovou barvu i vymyslet moderní vzhled. Jana dodala vlastní kvalitní fotografie a web stačilo doplnit vhodnými ikonami.

Texty zajistil copywriter a pro Janu díky vhodnému výběru vizuálního editoru pak nebyl problém si web doplnit svépomocí.

Kaligrafie nejen na svatby

Láskou psané

Pro krásný projekt bylo potřeba stejně něžného webu. Klientka si sama ručně napsala nadpisy a tak je její web opravdu originální.

V první fázi vznikla minimální podoba webu – vytváří se proto, aby web mohl být spuštěný co nejdříve s jeho minimálními funkcemi.

Chybějcí funkce nijak neomezují jeho provoz a jejich implementace je naplánovaná a budou se postupně doplňovat. Jde o naprosto běžný postup, protože na webu pak nestojí několik měsíců celé podnikání.

www.laskoupsane.cz

Postarají se o váš rozpočet

Finančníci

V tomto projektu jsem redesignovala původní web, který jsem o pět let dříve pomáhala navrhnout. Především došlo ke změnám ve struktuře nabízených služeb a Finančníci už nejsou nováčky na trhu. Kromě úplně nové grafiky a použití modernějšími systému správy webu jsem navrhla obsah stránek a pomohla vytvořit texty, které si pak Finančníci jen doladili podle jejich profesionálního jazyka.

Redesign je odlišný od výroby nového webu a je potřeba při něm dodržet určité postupy a zohlednit konkrétní situace.

www.financnici.com